Plastar
Plastar
Plastar
Plastar
Logo

Estiko
Ettevõtte info
Estiko
Estiko
Tooted
Estiko
Toiduainetööstusele
Estiko
Turbatööstusele
Estiko
Ehitusmaterjalide tööstusele
Estiko
Muule töötlevale tööstusele
Estiko
Standardtooted
Estiko
Estiko
Kontakt
Estiko
Estiko
Kliendiabi

AS ESTIKO PLASTAR
Tehase 16
50107 Tartu
Tel:+372 7 308 340
Faks:+372 7 308 341
plastar@estiko.ee
 
EstikoEstiko PlastarKinnisvaraHorecaTasku
Plastar
Estiko Plastar

Toiduainetööstusele

Omame toiduainetööstuses kasutatavate rullmaterjalide turul Eestis liidri staatust ning suurendame pidevalt oma positsiooni kogu Baltikumis, Skandinaavia riikides ja Venemaal.

Tänu moodsatele fleksotrükimasinatele saame pakkuda kõrgkvaliteedilisi kuni kaheksavärvi trükiga efektseid lahendusi paljude toiduainete pakenditele. Meie ühe- ja kolmekihilised ekstruuderid võimaldavad valmistada erinevatele toodetele ja pakkeliinidele sobivaid LDPE kilesid. Muud vajalikud kilematerjalid (PP, PET, PA jne) ostame valmiskujul sisse, trükime ja lamineerime.

2001. aastal tulime turule lamineeritud pakkematerjalidega, mis võimaldavad anda pakendile säravamat väljanägemist, lisatugevust ja pakkuda toiduainele oluliselt pikemat „Parim enne“ tähtaega. Kõike seda saavutatakse eriomadustega materjalide kokkuliimimise teel. Kuna trükk jääb laminaatidel kahe materjali vahele, siis saame pakkuda ka pakendeid, mis taluvad kuumutamist ja pastöriseerimist

2005. aastal laiendasime oma tootevalikut trükiga termokahanevate kiledega, mida õlle- ja karastusjookide tootjad kasutavad hulgipakendina. Täna pakume uudisena mati välimusega termokahanevat kilet, mis oma ekskusiivse välimusega aitab pakendatavat toodet poeletil muudest pakenditest eristada ja rohkem esile tõsta. 2009. aastal tõime turule polüpropüleenist kilekottide alternatiivina sarnaste omadustega polüetüleenist kilekotid, mis on eelkõige mõeldud leiva ja saia pakendamiseks.

 

Mõned meie kliendiportfelli kuuluvatest tööstusharudest ja neis pakendatavatest toodetest on välja toodud alljärgnevalt:

Piimatööstused
Pakendid piimale, jogurtile, hapukoorele, majoneesile, jäätisele, kohukestele, kohupiimale, võile, margariinile ja juustule.

Liha- ja kalatööstused
Pakendid lihale, vorstile, pelmeenidele, kalale ja krevettidele.

Kondiitritööstused
Pakendid kommidele, küpsistele ja šokolaadidele.

Muud toiduainetootjad
Pakendid külmutatud toiduainetele, pagaritoodetele, kuivainetele, juur- ja puuviljadele, kartulikrõpsudele, karastus- ja alkohoolsetele jookidele.
 

© 2009 AS ESTIKO PLASTAR